Bohaterowie


W BUDOWIE!

Stacy Moor – siedemnastoletnia mieszkanka Tarascon, urodziła się we Francji, jednak jej rodzice pochodzą z Anglii. Operuje zarówno francuskim, jak i angielskim. Czystokrwista czarownica, naukę pobierała od prywatnych nauczycieli. Całe życie spędziła w ukryciu, bez przyjaciół, w dużej mierze i bez ojca, który przez własne błędy został zmuszony do służby Grindelwaldowi. Powodem jej samotności było niebezpieczeństwo zwerbowania jej do armii wyżej wymienionego czarnoksiężnika. 
    Z natury niezwykle wrażliwa i delikatna, można by powiedzieć, że mentalnie jeszcze dziecko. Przez swoje odosobnienie stała się naiwna i łatwowierna, a także lękliwa i wręcz płaczliwa. Szaleńczo pragnie bliskości drugiego człowieka, bardzo łatwo przywiązuje się do innych. Typowa marzycielka, nieświadoma wielu rzeczy dziejących się wokół niej. Pełna współczucia i troski. Skromna i wstydliwa, łatwo popada w melancholię.
   Uwielbia śpiewać, aczkolwiek nigdy nie odważyła się zaśpiewać przy jakiejkolwiek publiczności. Jej pasją jest też czytanie, dzięki któremu miała jakikolwiek kontakt ze światem we wczesnych latach, gdy wychodzenie na zewnątrz było dlań rzadkością.
       Nie ma konkretnego światopoglądu, może to brzmieć banalnie, ale jest tym specyficznym i zarazem denerwującym typem człowieka, który prawie zawsze kieruje się sercem.

Twarzy użyczyła: Astrid Bergès-Frisbey


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz