Spam


Jeżeli już chcesz polecić mi swój blog, to proszę, wykaż się choć trochę i zamiast wklejać tu link z dopiskiem "zapraszam" napisz mi coś o nim. Nie wymagam wielu informacji, w przypadku opowiadania wystarczy mi zwykły kilku zdaniowy opis – chcę wiedzieć z jaką twórczością mam do czynienia i czy w ogóle jest po co wchodzić. Bo chyba nikt nie lubi czekać dłuższej chwili na załadowanie się strony, która później po prostu mu się nie spodoba, prawda?
Spam staram się przeglądać regularnie, aczkolwiek niczego nie mogę obiecać, więc nie spodziewajcie się, że zaraz po wysłaniu komentarza zobaczycie moją opinię na waszej stronce. Po przeczytaniu reklamy zostają usunięte – dla porządku, nie lubię bałaganu. 
Nie uznaję obserwacji za obserwacje, więc jeśli chcesz mi to zaproponować, to lepiej od razu stąd wyjdź.

37 komentarzy:

 1. Przez dwadzieścia lat z zamkniętej w sobie, nieśmiałej i aspołecznej dziewczynki wyrosła na twardą kobietę, którą sam Salazar Slytherin nazwałby mianem "Ślizgonki idealnej". Piękna, mądra, zdolna, naznaczona na ciele i umyśle przez wiele przygód. Opuściła Londyn, ale po wypełnieniu powierzonych jej zadań, wróciła. Na miejcu zastała jedynie dogrywającą po wojnie pożogę i jego grób. Ile Sentis będzie musiała poświęcić, żeby przywrócić Severusa do życia? Czy Snape pokocha ją na nowo?
  Zapraszam do czytania.
  http://w-cieniu-pozogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...
  projekt-noe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Taylor to kobieta - policjantka o wielu twarzach. Ciężko stwierdzić, która jest prawdziwa. Uważa, że nie ma już ludzi honoru, słowa, czynów tylko zbrodni. Każdy ma "coś" na sumieniu. Żyje według swoich zasad, których nie łamie.
  To kryminał z różnymi wątkami. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego serdecznie zapraszam.
  http://zawirowania-karuzeli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam, ze piszę tutaj, ale to chyba najlepsze miejsce.
  Chciałabyś pokazać swój blog i znaleźć nowych czytelników? Zapraszam na Akcję #RóżoweCiasteczka
  Akcja ma promować aktywne czytelnictwo wśród polskiej grupy internetowych autorów, co obejmuje treściwe komentowanie opowiadań. Skupia ona autorów, którzy chcąc otrzymać komentarz mają samemu skomentować, dając dobry przykład formułowania oraz odbierania krytyki.
  Wspólnie szerzymy motywację, wenę i samozaparcie oraz dobre nawyki czytelnicze. Staramy się też wzajemnie czegoś nauczyć.
  Więcej informacji na: http://rozowe-ciasteczka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś cichym, niewidocznym obserwatorem.
  Pchasz ciemne, drewniane drzwi szarego, nierzucającego się budynku na Westrose, których jest pełno na tej ulicy. Dlaczego ten jest wyjątkowy ? Ponieważ jest on jak książka. Niektórzy omijają go, nie chcą poznać jego wnętrza. Inni zaglądają do środka, jakby czytali tylko jego wstęp.
  Czasami zdarzają się osoby, które zrobią kilka kroków w przód, czytając jakby kilka kartek tego miejsca. Tylko nieliczni naprawdę poznają jego treść.
  Ten budynek ma swoją historię, ale skryta pomiędzy siedzeniami wykonanymi z czerwonego, aksamitnego materiału.
  Jesteś cichym, niewidocznym obserwatorem, który przekracza próg tego miejsca.
  Rozglądasz się delikatnie, nie wiedząc na czym zawiesić wzrok. Kryształowe, błyszczące żyrandole, wyglądają jak baletnice, szykujące się do ukazania swych łabędzich skrzydeł. Na ścianach w kolorze morskiej toni wiszą weneckie maski jak wytworne damy, zachęcające aby iść dalej. Twoje stopy co chwilę zapadają się w miękkim dywanie, przypominający zieloną, soczystą trawę, skąpaną w słońcu. Na hebanowych komodach stoją piękne lilie, o kwiatach fikuśne wygiętych do tyłu jakby rozciągały się przed prestiżowym castingiem. A Ty, idziesz dalej, zatrzymując się tuż przed zakrętem. Opierasz się o ścianę i wyglądasz zza rogu, jakbyś chciał coś ujrzeć. Ale nie widzisz nic, przez egipskie ciemności. Z duszą na ramieniu idziesz dalej, czując jak zielona trawa zmienia się w parkiet. Zamykasz oczy i nagle stajesz w miejscu. Czekasz na ... No właśnie na co ? Nagle rozbłyskają reflektory, a Ty stoisz na środku sceny. Za Tobą rekwizyty, kostiumy oraz meble, poukładane w stożek. Twoje nozdrze drażni intensywny zapach kleju, perfum oraz szminki. Widzisz miejsca na widowni obite w aksamitny, czerwony materiał, błyszczący w blasku żyrandola wiszącego nad fotelami. Złote wzory na ścianach łudząco przypominają tancerzy, wijących się po scenie. Pochłaniasz wzrokiem całe pomieszczenie, i dopiero na samym końcu zauważasz niską brunetkę siedzącą na fotelu, o zgarbionej postawie, pisząca piórem w czarnym zeszycie. Czasami patrzy ona na Ciebie, ale kartki w jej zeszycie wciąż są puste. Uśmiechasz się delikatnie i dopiero teraz wiesz, że ona czeka na Ciebie.
  Ostrożnym krokiem idziesz w jej stronę, a ona szybko notuje coś na kartce. Gdy już jesteś przy niej możesz tylko odczytać:
  Kochany Czytelniku,
  witam Cię w teatrze Memory, czyli w miejscu gdzie wspomnienia też mają głos.
  I nie jesteś już tylko cichym, niewidocznym obserwatorem. Jesteś fragmentem tej historii.
  dramione-teatr-uczuc.blogspot.com
  Layls

  OdpowiedzUsuń
 6. Czemu wszyscy skupiamy się na tych najbardziej sławnych? Wybrańcach, którzy chcą ocalić świat. Jednak, mało kiedy zwracamy uwagę na tych, którzy również są bardzo ważni. Draco Malfoy kontynuuje szósty rok nauki w Hogwarcie. Zlecono mu zadanie: Zabicie Dumbledore'a. Nikt nie zauważy twojego smutku, bólu czy łez, ale każdy wytknie Ci błędy.
  Journal-of-draco.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Maja Wiśniewska stara się od dwóch lat żyć normalnie. Skończyła studia, znalazła pracę, ma wspaniałą przyjaciółkę i brata oraz zdecydowała się na nowy związek. Z kim? Czy to aby nie przyniesie jeszcze większego bólu?
  Michał Rajski oszust, podrywacz czy może romantyk? Co zmieniło się od dnia kiedy opuścił Gdynię? Czy dwa lata mogły zmienić jego ukochaną tak bardzo, że w ogóle jej nie pozna? Czy decyzja o powrocie była słuszna?

  Tych dwoje ludzi to istny bałagan uczuć. Czy znajdzie się ktoś, kto to wszystko poukłada?
  http://balagan-uczuc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Serdecznie zapraszamy na naszego drugiego bloga, Aga & Monia ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam serdecznie.
  Chciałam powiadomić, że aktualizuję zakładkę 'blogi które czyta/polecam' na moim blogu i Twoje opowiadanie zostało tam umieszczone wraz z opisem, który wpisałaś w komentarzu :)
  Zapraszam serdecznie - lyraparkinson.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 10. Zapraszam!
  Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winien?
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Midnight - Sessions

  Opowiadanie inspirowane jest musicalem RENT, a jego podstawą, esencją i sensem samym w sobie jest jedno nieeleganckie mieszkanie wynajęte przez nie-wiadomo-kogo, ale zamieszkane przez wszystkich.
  Miłość, nienawiść, wzloty, upadki, poezja, muzyka, życie i śmierć; zwycięstwo i przegrana.

  http://mid-sess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Nastoletnia Jasmine straciła matkę, która była jej najbliższą osobą. Została sama z ojcem, i 18 letnim bratem Ethanem. Po śmierci mamy dziewczyna nie może się pozbierać, czuje brak zrozumienia ze strony reszty rodziny. Jej życie zmienia się diametralnie, gdy w drodze do szkoły "przypadkiem" znajduje poranioną waderę, i pomaga jej. Nie wie że to, zmieni jej życie na zawsze.Wkrótce Jasmine zostaje wprowadzona do innego świata, który zupełnie różni się od tego, na jakim ona sama żyje. Musi podjąć wiele ważnych wyborów, aby przetrwać. A co najgorsze, zdać sobie sprawę z pewnych rzeczy - że nie można rozpaczać cały czas, nad tym samym. Bo przeszłości się nie zmieni, ale przyszłość tak.

  http://wolnewilki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam!
  1. Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winien?
  2. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.

  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. 1753 rok. Złoty rok dla piratów. Kompanie brytyjskie i hiszpańskie dzielnie walczą z piratami. Ci jednak nic sobie nie robią z groźby stryczka. Jednym z najsilniejszych pirackich statków dowodzą trojaczki, siostry Rodriguez. Gdy Sao Feng zbiera V Trybunał Braci, trojaczki postanawiają nie czekać, lecz ruszyć, by pokazać staremu Trybunałowi, że czas na zmiany. Ale i stary i nie taki poczciwy Jack Sparrow nie próżnuje. Ma już swoją Perłę, co uważa za szczyt szczęścia, jednak gdy wpada w kolejne kłopoty, musi on zawiązać sojusz z kapitanem Latającego Holendra, którego wcześniej zdradził. Tylko, czy William Turner mu pomoże? I co z kłopotami Jacka mają wspólnego siostry Rodriguez?
  http://wladcy-siedmiu-morz.blogspot.com
  Zajrzysz?

  OdpowiedzUsuń
 15. Co by było gdyby Hermiona Granger zamiast naukę, na pierwszym miejscu stawiała modę i flirty? Co by było gdyby Harry Potter nie stracił rodziców, bo Lord Voldemort nigdy nie istniał? Gdyby Nevila nie wychowywała babcia tylko mama i tata? Co by było gdyby to Lucjusz Malfoy postanowił stworzyć grupę oddanych mu śmierciożerców? A jak zachowałby się jego syn? I wreszcie co by było gdyby Luna Lovegood znała przyszłość…?
  http://hogwart-zmienicprzyszlosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. zapraszam na nowe #fanfiction
  http://secret-fanfiction.blogspot.com/
  https://www.youtube.com/watch?v=HcfFrdjgmM8

  OdpowiedzUsuń
 17. Bezcenna - opowieść pełną dramatu oraz romantyzmu jednocześnie. Gdzie nie zabraknie gorącego, pikantnego romansu zanurzonego w szklance fikcji.

  bezcenna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Witaj!
  Mam przyjemność zaprosić Cię na naszą szablonarnię!
  Może znajdziesz coś dla siebie :)
  >> Bajkowe Szablony <<

  OdpowiedzUsuń
 19. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Skoro już goszczę na Twoim blogu to nie omieszkam zostawić linka do mojego miejsca w sieci :) Jak zatem mogłabym opisać owe miejsce? Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów, dlatego nadzwyczajniej w świecie zaproszę Cię na bloga, który inspiruje filmem, muzyką czy dobrą książką. Jeśli znajdziesz wolną chwilę pozwolę sobie zaprosić Ciebie na: --> Plaster na Nudę <--

  OdpowiedzUsuń
 21. Rok 1921.
  Młody oficer, Władysław Jarociśnki, zostaje porwany i brutalnie zamordowany. W szale radości z niedawno odzyskanej wolności, nikt w II Rzeczpospolitej nie zauważa jego zniknięcia. Cień zapomnienia okrywa jego osobę i skazuje na wieczne przemilczenie. Jednak to się zmienia z dniem, kiedy po latach młoda dziewczyna odkrywa miejsce kaźni.

  Co zrobi, kiedy dopadnie ją Duch Przeszłości?

  OdpowiedzUsuń
 22. liczę na twój komentarz :)
  http://secret-fanfiction.blogspot.com/
  zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=oh_aKOTdkq0
  jedna noc
  jedna osoba
  ten jeden moment.
  oni nie mają łatwego życia.
  nowe kłopoty
  nowi ludzie
  nowe miejsca
  i
  nowy... strach ?

  p.s jeśli byłabyś zainteresowaniem zrobieniem wyglądu twojego bloga pisz tutaj
  http://nika-is-here.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...

  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...

  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  [ http://melodie-serc.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 24. Świat przesiąknięty ciemnością i strachem. Miejsce, w którym na każdym kroku czai się śmierć, a ból i cierpienie nie znają granic. Tu nie ma miejsca na litość czy współczucie. Jeżeli opuścisz gardę, pożrą Cię żywcem. Dosłownie. Czy będziesz na tyle odważny i zdecydujesz się zaryzykować?


  [ http://nadziejakrwawi.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 25. Rozmowy w nocy często mają większy sens niż te przeprowadzone w ciągu dnia. Właśnie o zmroku zdejmujemy maski z twarzy i jesteśmy sobą. Nie okłamujemy na waszym świecie tylko zazwyczaj naciągamy prawdę albo nie mówimy jej w ogóle. Nic już nie jest proste jak jeszcze było wczoraj.
  http://rozmowy-w-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Interesujesz się podróżami? Chciałbyś poznać tajniki pieszych wędrówek po górach? Poczytać o nietypowych, czasem zabawnych lub miłych wpadkach? A może zawsze byłeś ciekawy jak jest w harcerstwie? Absolutnie nie zmuszam Cię do wstąpienia do tej organizacji! Możesz za to poznać jej magię w inny sposób! A jeśli nie? W takim razie nic się nie dzieje! Kiedy dopadnie Cię depresja, poczytaj sobie o wyrabianiu się z czasem autorki tego bloga. Poczytaj o jej cudownych pasjach. Bo może nie interesuje Cię żadna z podanych wyżej rzeczy, ale kto wie? Może po przeglądnięciu tej strony coś w Tobie zaświta? Tego wszystkiego możesz doświadczyć czytając jednego, niewiele znaczącego dla ludzkości bloga. Zapraszam serdecznie!
  www.nasziherbatkiswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. przepraszam za spam misiu :(

  Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym.
  Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety ,a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek.
  Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?

  http://fatff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. Breeze Jones jest zwykłą dziewczyną, ma rodzinę, najlepsza przyjaciółkę. Pewnego dnia odnajduje tajemniczą księgę. Zaczynają dziać się w okół niej dziwne rzeczy. Wkrótce będzie musiała uciekać za zbrodnię której nie popełniła

  http://demony-13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam na mój blog z miniaturkami :D

  Każdy znajdzie coś dla siebie ;) Piszę o najróżniejszych paringach, znanych i wymyślonych przeze mnie, homo i hetero Każdy lubi sobie umilić czas krótkim opowiadaniem, a mój blog istnieje właśnie w tym celu
  Wpadnij, a się przekonasz. :)

  Nie ma tam Twojego ulubionego paringu? Napisz w komentarzu, a zajmę się tym ;)

  http://miniaturkidosme.blogspot.com/
  Pozdrawiam, BellatriX ;3

  OdpowiedzUsuń
 31. "- Avada Kadavra! - rzucił zaklęcie śmierciożerca.
  Margaret zamknęła oczy i mocniej wtuliła się w pierś swojego męża. Serce podskoczyło jej do gardła. Wzięła głęboki wdech. Ostatni raz chciała poczuć, przesiąkniętą zapachem piżma i cytrusów, koszulę Artura. Nagle powietrze przeszył głośny wybuch. Drzwi wyleciały w powietrze, a do małego domku wkroczyli członkowie Zakonu Feniksa"
  Zdążyć przed Wybrańcem

  OdpowiedzUsuń
 32. http://age-of-the-heir-dramione.blogspot.com/
  Zapraszam do mnie na opowiadanie, które odbiega całkowicie od kanonu HP i wzbogacone jest o nowe postacie. Komnata Tajemnic na drugim roku nie została otwarta, a dziennik Tom'a Riddle'a nie znajduje się w posiadaniach Lucjusza Malfoya, lecz jego wychowanka Louis'a Tomlinson'a - kolejnego dziedzica Salazara Slytherin'a :) Hermiona nosi nazwisko jednego ze swoich największych wrogów, a Draco? Draco to ten sam arogancki dupek co zwykle.
  Pozdrawiam
  Ruby Vine

  OdpowiedzUsuń
 33. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 34. Kiedy Lord Voldemort zabił Potterów, ich syn - Harry został przeniesiony do jedynych żyjących krewnych, Dursleyów. We śnie męczyły go powracające z przeszłości obrazy, zielone światło i krzyki. Ale wtedy, trzydziestego pierwszego października, ktoś jeszcze był razem z nim i jego rodzicami. Kto? Jaki będzie to miało wpływ na życie słynnego Wybrańca? Dowiesz się, jeśli odwiedzisz http://obrot-spraw.blogspot.com/ zapraszam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 35. ŚMIERĆ JEST JEDYNIE POCZĄTKIEM.

  (...)
  A oni me zbrodnie nazwali przepięknie: "lamentem mordercy", po zastygłych na twarzach ofiar - kroplach, przypominających z wyglądu strużki gorzkich łez, ciągnących się od kącika oczów po skronie...

  http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Uwaga Spam!!!
  Znacie słynną bajkę pt: „Piękna i bestia”? Jeśli tak zapraszam was na nową historię, opartą na motywach owej słynnej baśni.
  Draco zdobywa status społeczny i odbudowywuje majątek. Ma wszystko o czym może zamarzyć, gdy niespodziewanie popełnia jeden błąd. Chcąc się uwolnić od niechcianej adoratorki bezlitośnie z niej drwi. I w ten sposób popełnia największy błąd swojego życia. Czarownica rzuca na niego klątwę brzydoty przez którą nie może na siebie patrzeć. Odrzucony i zrezygnowany zaszywa się w mroku. Gdy traci nadzieję w jego życie ponownie wkracza prześladowana przez przeszłość Hermiona Granger. Draco postanawia jej pomóc jednocześnie wykorzystując jej obecność do złamania klątwy.
  Jak zachowa się Hermiona w obecnej sytuacji?
  Czy zdoła mu wybaczyć i pogodzić się z przeszłością?
  A może i tym razem miłość okaże się silniejsza niż przeciwieństwa?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nową historię na adres bloga : www.storyline-dramione.pl!
  Życzę przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń